Dagz hynë në shtëpi, shkëmben përqafime të ëmbla me Einxhel - Gazeta Express
string(58) "dagz-hyne-ne-shtepi-shkemben-perqafime-te-embla-me-einxhel"

TV/Film

Gazeta Express

12/02/2022 0:45

Dagz hynë në shtëpi, shkëmben përqafime të ëmbla me Einxhel

TV/Film

Gazeta Express

12/02/2022 0:45

Big Brother Albania VIP i ka rezervuar një befasi banorëve në fund të spektaklit

Janë Big Mama, Sabiani, Arditi si dhe DJ Dagz.

Lexo Edhe:

E tërë vëmendja ishte të DJ Dagz i cili me të hyrë në shtëpi filloi puthjet me Einxhel.

Çifti filluan romancën e tyre në shtëpi dhe duket se tashmë ata kanë gjetur shpirtin binjak të njëri-tjetrit. /GazetaExpress/