Dafina Zeqiri zëvëndëson DJ Geek me emrin e njohur të estradës - Gazeta Express
string(62) "dafina-zeqiri-zevendeson-dj-geek-me-emrin-e-njohur-te-estrades"

Rozë

Gazeta Express

12/09/2023 18:18

Dafina Zeqiri zëvëndëson DJ Geek me emrin e njohur të estradës

Rozë

Gazeta Express

12/09/2023 18:18

Dafina Zeqiri dhe DJ Geek përveç raportit sentimental kanë pasur dhe një bashkëpunim të veçantë profesional.

Pas koncertit të fundit me artisten më 30 gusht, Geek, njoftoi se do të vazhdojë aktivitetin e tij i pavarur.

Lexo Edhe:

Dafina tashmë ka një emër që do të zëvëndësojë DJ Geek.

Është zyrtare. Duam t’i urojmë mirëseardhje publikisht anëtarit tonë më të ri, DJ Dandara në familjen tonë’, thuhet në njoftim.