Dafina Zeqiri publikon këngën e re me videoklip - Gazeta Express

Ballina

Gazeta Express

12/02/2020 19:38

Dafina Zeqiri publikon këngën e re me videoklip

Ballina

Gazeta Express

12/02/2020 19:38

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri, ka publikuar projektin e saj më të ri muzikor, të titulluar “Merri krejt”.

Këtë këngë, Dafina e ka shoqëruar me videoklip, ku ajo shfaqet mjaft bukur.

Projekti “Merri krejt” vjen pas këngës “Vuj vuj”, të cilin Dafina publikoi në muajin dhjetor dhe deri tani në kanalin YouTube numëron mbi 10 milionë klikime.

Dafina Zeqiri – Merri Krejt