Dafina Zeqiri publikon emrat e vajzave që rrahën plaken: S’po me besohet çka është tuj ndodh - Gazeta Express
string(90) "dafina-zeqiri-publikon-emrat-e-vajzave-qe-rrahen-plaken-spo-me-besohet-cka-eshte-tuj-ndodh"

Dafina Zeqiri publikon emrat e vajzave që rrahën plaken: S’po me besohet çka është tuj ndodh

Yjet

Gazeta Express

02/11/2022 19:52

Këngëtarja Dafina Zeqiri është njëra prej VIP-ve që ka reaguar për rastin që ndodhi në Pejë, ku në një azil të pleqve disa vajza rrahën një të moshuar

Rasti i rrahjes së një të moshuare në një qendër azili në Pejë për të moshuar ka tronditur opinionin kosovar sot dhe kjo ka shkaktuar reagimin edhe të skenës muzikore kosovare.

Lexo Edhe:

E fundit që ka reaguar në këtë rast ka qenë Dafina Zeqiri, e cila ka mbetur e shokuar me pamjet që vinin nga Peja.

“O Zot sa nervoz po bona! S’pom besohet çka është duke ndodh! S’po me besohet që po i keshet çikave për rreth? S’po flas çka i kisha bo krejt këtyre qikave”, ka shkruar Dafina në njërën prej postimeve të saj.

Ajo po ashtu ka publikuar emrat e tri vajzave që ishin të involvuar në këtë skandal që ka tronditur tërë shoqërinë kosovare. /GazetaExpress/