Dafina Zeqiri nuk ndalet, vjen me një bashkëpunim ndërkombëtar - Gazeta Express
string(61) "dafina-zeqiri-nuk-ndalet-vjen-me-nje-bashkepunim-nderkombetar"

Muzike

Gazeta Express

26/05/2023 22:35

Dafina Zeqiri nuk ndalet, vjen me një bashkëpunim ndërkombëtar

Muzike

Gazeta Express

26/05/2023 22:35

Këngëtarja e njohur Dafina Zeqiri ka ardhur me një tjetër projekt të veçantë.

Kësaj radhe, artistja ka bashkuar forcat me dy artistë ndërkomëbtar Dystinct dhe Ricky Rich për të sjellur një këngë të re.

Lexo Edhe:

Projekti mban titullin “Ku je ti” dhe pasi fillimisht u publikua në të gjitha platformat muzikore, e njëjtë është lansuar tashmë edhe në YouTube e shoqëruar nga një videoklip unik.

Kënëgtarja 34-vjeçare mori vëmendje edhe me paraqitjen me veshje kombëtare në klip e shoqëruar edhe nga disa vallëtar të muzikës popullore.

Kujtojmë që kjo vjen pas një tjetër bashkëpunimi të Dafinës me artisten e re Ya Nina “Nasty x See Me”.