Dafina Zeqiri me dhurata nga komandanti i KFOR - Gazeta Express
string(46) "dafina-zeqiri-me-dhurata-nga-komandanti-i-kfor"

Dafina Zeqiri me dhurata nga komandanti i KFOR

Yjet

Gazeta Express

18/04/2024 20:57

Këngëtarja, Dafina Zeqiri ka pranuar një dhuratë simbolike nga gjenerali turk i KFOR-it,  Ozkan Ulutas.

Këtë lajm ajo e ka bërë të ditur në llogarinë e saj në Instagram, ku në InstaStory ka prezantuar një medalje që i është dhënë nga komandanti i KFOR.

Lexo Edhe:

Fillimisht, Dafina ka vizituar studiot e Radio KFOR ku është pritur nga gazetarja Mina Hyseni.

Ajo postoi një foto me Dafinën, e cila u publikua edhe nga Dafina me fjalët: Mas 17 vite, sot ne studion e Radio K4 bashke me @fisnikzymii realizuam nje interviste me diven @dafina.zeqiri

Dafi faleminderit per emocionet e bukura dhe muziken fantastike qe na dhuron ♥️🫶🏼 “

Në InstaStory Dafina në anën tjetër shkroi:

“Sot isha në bazën e Kforit në Prishtinë po ashtu në RADIO K4 me rastin e 25 vjetorit. Unë ndihem e privilegjuar që u nderova nga gjenerali Ozkan Ulutas”, shkroi Dafina derisa publikoi edhe foton e medaljes.

Kujtojmë se një medalje të tillë ditë më parë e mori edhe Ledri Vula. /GazetaExpress/