Dafina Zeqiri ka një mesazh për 2023-ën - Gazeta Express
string(39) "dafina-zeqiri-ka-nje-mesazh-per-2023-en"

Yjet

Gazeta Express

29/12/2022 20:45

Dafina Zeqiri ka një mesazh për 2023-ën

Yjet

Gazeta Express

29/12/2022 20:45

Dafina Zeqiri vazhdon të jetë njëra prej këngëtarëve më “in” në trojet shqiptare në tri vitet e fundit

Kënga e saj me Kidën “Ai me mu so” është njëra prej këngëve më të mira të këtij fundviti dhe për tre muaj ka arritur në më shumë së tre milionë klikime.

Lexo Edhe:

E tani sukseset asaj nuk i kanë munguar si në jetën sentimentale dhe në atë profesionale, ajo ka pasur një mesazh për të gjithë fansat e saj në Instagram.

“Të vetmit persona që meritojnë të hynë në jetën tuaj në vitin e ardhshëm janë ata që ju trajtojnë me dashuri, mirësjellje dhe respekt”, ka shkruar Dafina para më shumë së 1.8 milion ndjekësve të saj në Instagram. /GazetaExpress/