Dafina Zeqiri ekspozon linjat trupore nga Maldivet - Gazeta Express
string(50) "dafina-zeqiri-ekspozon-linjat-trupore-nga-maldivet"

Dafina Zeqiri ekspozon linjat trupore nga Maldivet

Gazeta Express

15/12/2019 9:48

Ishulli i Maldiveve është një vend mjaft luksoz dhe piktoresk, që kemi parë të vizitohet nga disa personazhe të njohura të muzikës shqiptare.

Së fundmi e kemi parë këngëtaren Dafina Zeqiri, e cila ka vizituar këtë ishull të bukur.

Ajo është paraqitur vazhdimisht me anë të imazheve nëpër rrjetet sociale, nga Maldivet, duke ekspozuar linjat e saj të tonifikuara trupore.

Lexo Edhe:

Kujtojmë që së fundmi Duffy, ka publikuar këngën më të re me titull ‘Vuj vuj vuj’.