Dafina vjen me urimin e saj për festat e fundvitit - Gazeta Express
string(50) "dafina-vjen-me-urimin-e-saj-per-festat-e-fundvitit"

Yjet

Gazeta Express

24/12/2021 22:49

Dafina vjen me urimin e saj për festat e fundvitit

Yjet

Gazeta Express

24/12/2021 22:49

Këngëtarja Dafina Zeqiri ka zgjedhur që të bëjë një urim për festat e fundvitit

Dafina, e cila pa asnjë dyshim është njëra prej këngëtarëve më të angazhuara në Kosovë, ka zgjedhur ditën e sotme që të bëjë një urim për festat e fundvitit.

“Gëzuar Krishtlindjet dhe Vitin e Ri!”, ka shkruar ajo poshtë këtyre fotove.

View this post on Instagram

A post shared by DAFINË MOJ (@dafina.zeqiri)

Kujtojmë se përpos videove të ndryshme dhe këngëve të reja që ka realizuar Dafina gjatë vitit 2021 ka realizuar edhe një album me disa këngë me titull “Dafinë moj”. /GazetaExpress/