Dafina vjen me klip të animuar, ka edhe skena erotik - Gazeta Express
string(51) "dafina-vjen-me-klip-te-animuar-ka-edhe-skena-erotik"

Muzike

Gazeta Express

18/11/2021 20:36

Dafina vjen me klip të animuar, ka edhe skena erotik

Muzike

Gazeta Express

18/11/2021 20:36

Këngëtarja Dafina Zeqiri nuk po di të ndalët

Këngëtarja, e cila pa asnjë dyshim është njëra prej këngëtarëve më aktive këtë vit, ku pothuajse çdo tri javë ka lansuar nga një klip, ajo e ka bërë këtë edhe sonte.

Lexo Edhe:

Ajo ka lansuar këngën “Ti dho krejt”, e cila për dallim nga këngët e tjera është e animuar dhe skenat e nxehta në të nuk mungojnë.

Në një moment këngëtarja paraqitet e animuar dhe e zhveshur në përqafimin e një djali, e ku aty janë të vizatuara edhe tatuazhet e saj. /GazetaExpress/