Dafina tregon gjysmën e gjoksit në fotot e fundit - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

20/05/2020 21:05

Me i fundit

dpt

Dafina tregon gjysmën e gjoksit në fotot e fundit

Rozë

Gazeta Express

20/05/2020 21:05

Ajo është e njohur për fotot e saj provokative por të fundit e tregojnë seksi Dafinën përsëri

Këngëtarja kosovare, Dafina Zeqiri ka postuar sonte një set seksi të fotografive ku ekspozon gjoksin e saj derisa pozon me një fund të shkurtër dhe një bluzë të zezë të cilën e ngrit për të treguar gjoksin e saj.

Këngëtarja ka paralajmëruar dje si duket këngën e saj më të re e cila do të vjen pak kohë pasi që realizoi këngën “A je pendu”, këngë e cila ka më shumë se 4.6 milionë klikime në youtube dhe është realizuar në bashkëpunim me Cricket.

Dafina është njëra prej këngëtarëve më aktive në pandemi kurse në pesë muajt e parë të këtij viti ka sjell pesë këngë të reja /GazetaExpress/