Dafina tregon dy veti të mira dhe dy të këqija të Xhulit - Gazeta Express
string(56) "dafina-tregon-dy-veti-te-mira-dhe-dy-te-keqija-te-xhulit"

TV/Film

Gazeta Express

24/03/2023 20:14

Dafina tregon dy veti të mira dhe dy të këqija të Xhulit

TV/Film

Gazeta Express

24/03/2023 20:14

Dafina Dauti ishte banore në “Big Brother VIP Kosova”.

Aty ajo ka zbuluar një histori personale që ka prekur të gjithë, por pas daljes nga shtëpia ajo ishte e ftuar në “Mirage” në rubrikën “Kë zgjedh”, shkruan lajmi.net.

Lexo Edhe:

Këngëtarja iu është përgjigjur pyetjeve provokative të kësaj rubrike, duke mos lënë anash as jetën e saj private. Por pyetja që morri më së shumti vëmendje ishte:  Dy vetitë e mira dhe dy të këqija të Xhulit?

Për më shumë shikoni videon: