Dafina shfaqet pa grim në plazh - Gazeta Express
string(31) "dafina-shfaqet-pa-grim-ne-plazh"

Yjet

Gazeta Express

27/06/2022 22:53

Dafina shfaqet pa grim në plazh

Yjet

Gazeta Express

27/06/2022 22:53

Këngëtarja Dafina Zeqiri ka zgjedhur që vikendin që lamë pas ta kalojë më ndryshe

Këngëtarja është parë pa grim në plazh teksa ka pozuar disa fotografi në Instagram.

Lexo Edhe:

“E kom ni tu thon “Pasha Dafinën””, ka shkruar ajo.

Kujtojmë se më 9 qershor Dafina dhe Kida lansuan këngën “Luje belin”, këngë e cila ka më shumë së 7.1 milionë klikime në youtube. /GazetaExpress/