Dafina poston disa video – por një simbol shton dyshimet se ajo ka ndërruar religjionin? - Gazeta Express
string(85) "dafina-poston-disa-video-por-nje-simbol-shton-dyshimet-se-ajo-ka-nderruar-religjionin"

Dafina poston disa video – por një simbol shton dyshimet se ajo ka ndërruar religjionin?

Yjet

Gazeta Express

22/07/2022 23:31

Këngëtarja Dafina Zeqiri vazhdon të jetë njëra prej këngëtarëve më aktive në rrjetet sociale

E derisa ajo pothuajse lanson këngë të reja për çdo muaj e ndonjëherë edhe për çdo dy javë, këngëtarja sonte ka vendosur të postojë tri video një pas një që i ka realizuar në TikTok, për gjendjen e saj emocionale.

Lexo Edhe:

Teksa ajo shfaqet ndryshe në tri versione nga tri këngë hite në saj, në videon e parë dhe të dytë të Dafinës bie në sy zinxhiri i saj në të cilin është i varur një “engjëll”.

View this post on Instagram

A post shared by DAFINA ZEQIRI (@dafina.zeqiri)

Por, engjëlli është në formën e kryqit, gjë që simbolizon besimin në fe të krishtere.

Kujtojmë së disa këngëtarë/e në Kosovë e kanë ndërruar religjionin duke u bërë të krishtere, e një ndër to mund të jetë edhe Dafina Zeqiri që ndoshta do ta konfirmojë këtë gjë në të ardhmen në ndonjë intervistë për media. /GazetaExpress/