Dafina pas lansimit të këngës së re, paralajmëron hit me Getoar Selimin - Gazeta Express
string(70) "dafina-pas-lansimit-te-kenges-se-re-paralajmeron-hit-me-getoar-selimin"

Dafina pas lansimit të këngës së re, paralajmëron hit me Getoar Selimin

Muzike

Gazeta Express

05/06/2023 21:32

Këngëtarja Dafina Zeqiri vazhdon të jetë aktive me këngë të reja

Nuk kalon muaji dhe Dafina të mos lansojë së paku një këngë e ndonjëherë edhe dy të tilla.

Lexo Edhe:

Sonte ajo ka lansuar këngën e saj me Rrzon e cila quhet “Fuxk You”, këngë kjo që është lansuar në kanalin e producentit të njohur kosovar.

Por, këngëtarja nuk ndalhet me kaq.

Në disa instastory të saj ajo shihet në një foto me reperin e njohur Getoar Selimi me të cilin ka paralajmëruar një këngë të re.

“2023 @GhettoGeasy”, ka shkruar ajo mbi këtë foto. /GazetaExpress/