Dafina paralajmëron lansimit të EP-it më pesë qershor - Gazeta Express
string(53) "dafina-paralajmeron-lansimit-te-ep-it-me-pese-qershor"

Dafina paralajmëron lansimit të EP-it më pesë qershor

Muzike

Gazeta Express

30/05/2023 21:43

Dafina Zeqiri nuk e ka ndërmend të ndalet me projektet e saj muzikore

Pos albumit dhe një sërë këngësh e bashkëpunimesh ajo pritet që në qershor të lansojë një EP, që janë shumë në formë viteve të fundit.

Lexo Edhe:

EP është më pak së album dhe kryesisht janë 5-6 këngë dhe këto këngë Dafina duket se i ka punuar me producentin e njohur kosovar, Rrzon.

““FUCK U!” Ft. Ur girl @rzonmusic EP vjen më qershor. Kush është Rzon 💥 A jeni gati?”, ka shkruar Dafina derisa ka postuar këtë video ku shihet së ka vetëm një jelek veshur derisa poshtë tij është tërësisht e zhveshur. /GazetaExpress/