Dafina paralajmëron këngë me MC Kreshën - Gazeta Express
string(39) "dafina-paralajmeron-kenge-me-mc-kreshen"

Muzike

Gazeta Express

12/10/2021 1:05

Dafina paralajmëron këngë me MC Kreshën

Muzike

Gazeta Express

12/10/2021 1:05

Këngëtarja Dafina Zeqiri me anë të një postimi në rrjetet sociale ka paralajmëruar këngë me MC Kreshën

“Zemër vet e lype” do të quhet kënga e kësaj dyshe, e të cilën Dafina ka thënë se do të vije shumë shpejt.

Lexo Edhe:

Këngëtarja kosovare ka thënë se kënga do të lansohet shumë shpjet.

Kujtojmë se Dafina është njëra prej këngëtarëve më të angazhuara edhe gjatë këtij viti në Kosovë. Ajo ka realizuar disa albume, disa bashkëpunime si dhe albumin e saj më të ri, “Dafinë moj”. /GazetaExpress/