Dafina paralajmëron “Dasmën” - Gazeta Express
string(26) "dafina-paralajmeron-dasmen"

Dafina paralajmëron “Dasmën”

Muzike

Gazeta Express

03/07/2023 19:37

Këngëtarja Dafina Zeqiri vazhdon të paralajmërojë projekte të ndryshme

Pas projektit të suksesshëm me Yll Limanin, projekt që ka për pesë ditë 3.7 milionë klikime, Dafina ka paralajmëruar projektin e saj të radhës në rrjetet sociale.

Lexo Edhe:

“DASMA 🤍 të enjten!”, ka shkruar në Instagram ajo, derisa ka përcjell me një video teaser për klipin e këngës së tyre të ri.

Dafina para disa dite konfirmoi së është ndarë nga DJ Geek dhe ka filluar një lidhje të re me një biznesmen kosovar. /GazetaExpress/