Dafina nuk ndalet, lanson këngën ku shfaqet edhe modelja Arta Nitaj - Gazeta Express
string(66) "dafina-nuk-ndalet-lanson-kengen-ku-shfaqet-edhe-modelja-arta-nitaj"

Muzike

Gazeta Express

04/11/2021 19:52

Dafina nuk ndalet, lanson këngën ku shfaqet edhe modelja Arta Nitaj

Muzike

Gazeta Express

04/11/2021 19:52

Dafina Zeqiri nuk e ka ndërmend të ndalet

Këngëtarja kosovare ka lansuar këngën e saj më të re “Murder on the Dancefloor”, një këngë që është bashkëpunim i këngëtares me reperin e ri Ron.

Lexo Edhe:

E veçanta e këtij klipi është se në të është ftuar edhe modelja dhe aktorja kosovare, Arta Elezaj.

Një gjë e tillë ishte paralajmëruar nga të dyja edhe më parë por videoklipi i tyre ka ardhur si një befasi interseante për publikun. /GazetaExpress/