Dafina nuk ndalet, ekspozon të pasmet me lëvizje provokuese në koncert - Gazeta Express

Gazeta Express

03/12/2019 16:57

Dafina nuk ndalet, ekspozon të pasmet me lëvizje provokuese në koncert

Gazeta Express

03/12/2019 16:57

Pavarësisht kritikave të shpesht, këngëtarja Dafina Zeqiri nuk po “përmirësohet”.

Këngëtarja kohët e fundit ia ka shpeshtuar provokokimet, jo vetëm në videoklipe por në çdo paraqitje, ku shpesh veshja e saj po kondiserohet si e tepruar dhe provokative.

Kështu ka bërë edhe në një koncert të mbajtur këto ditë, ku Dafina në skenë ka dal vetëm në të brendshme, ndërsa në pjesën e sipërme ka veshur një pallto të shkurtër.