Dafina kap gjoksin – thotë se i bënë bashkë dy zemra - Gazeta Express
string(50) "dafina-kap-gjoksin-thote-se-i-bene-bashke-dy-zemra"

Dafina kap gjoksin – thotë se i bënë bashkë dy zemra

Yjet

Gazeta Express

07/07/2023 21:15

Këngëtarja Dafina Zeqiri, e cila lansoi mbrëmë këngën Dasma, vazhdon që ta lërë vetën në qendër të vëmendjes

Këngëtarja është shfaqur me një foto në Instagram duke bërë një provokim interesant.

Lexo Edhe:

Dafina ka kapur gjoksat e saj, e të cilat në mënyrë metaforike i ka quajtur zemra.

“I bonëm bashkë dy zemra na”, ka shkruar Dafina.

Kujtojmë se Dafina është shkruar se është ndarë nga i dashuri i saj DJ Geek dhe se ka filluar një lidhje të re. /GazetaExpress/