Dafina i bie pishman, publikon foton duke fshirë nga trupi këtë tatuazh - Gazeta Express

Dafina i bie pishman, publikon foton duke fshirë nga trupi këtë tatuazh

Rozë

Gazeta Express

29/07/2020 14:51

Dafina Zeqiri është njohur gjithmonë për pamjen e saj, stilin dhe eksperimentimin e shpeshtë me look-un.

Gjithashtu edhe tatuazhet janë një “armë e fortë” e këngëtares dhe duket se ajo është një fanse e madhe e tyre.

Por për njërin prej tyre Dafina është penduar dhe e tregoi sot në InstaStory.

Duart e Dafinës bien direkt në sy pasi gishtat janë të mbushur me tatuazhde dhe pikërisht ato këngëtarja ke vendosur t’i heq.