Dafina flet për keqkuptime, paralajmëron këngë të re - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

19/03/2020 21:28

Dafina flet për keqkuptime, paralajmëron këngë të re

Rozë

Gazeta Express

19/03/2020 21:28

Këngëtarja Dafina Zeqiri ka bërë një paralajmërim interesant sonte për këngën e re, derisa ka thënë se ajo do të jetë në bashkëpunim me producentin Cricket

Këngëtarja para se ta bëj këtë paralajmërim ka thënë se gjatë jetës së saj ka pasur “keqkuptime” por që “ishte muzika” ajo që e ka përmbushur.

“Keqkuptime një mbash një…Por muzika është ajo që më ka ndihmuar të shprehem nga Zemra….Vetëm përmes muzikës tregoj se si ndihem në thellësinë time…”, ka shkruar Dafina.

Dafina ka qenë shumë e angazhuar me këngë këtë vit.

Projekti i saj i fundit “Merri krejt” është mirëpritur shumë mirë nga fansat dhe ka më shumë se 2 milionë klikime. /GazetaExpress/