Dafina dhe Yanina lansojnë këngët "Nasty" dhe "See Me" - Gazeta Express
string(50) "dafina-dhe-yanina-lansojne-kenget-nasty-dhe-see-me"

Muzike

Gazeta Express

11/05/2023 20:39

Dafina dhe Yanina lansojnë këngët “Nasty” dhe “See Me”

Muzike

Gazeta Express

11/05/2023 20:39

Këngëtarja Dafina Zeqiri dhe këngëtarja Yanina kanë lansuar këngët e tyre në një videoklip me dy këngë NASTY dhe SEE ME

Dafina Zeqiri vazhdon që të jetë aktive me këngë, ku çdo muaj lanson një të tillë.

Lexo Edhe:

Kështu ajo sonte ka lansuar dy këngë brenda një videoklipi që quhen “Nasty” dhe “See Me” në bashkëpunim, siç e ka quajtur ajo, “superyllin e ardhshëm” – Yanina.

Të dy këngët janë prodhuar nga Cricket, derisa teksti është shkruar nga Yanina, Alien dhe Elinel. /GazetaExpress/