Çudit kjo grua, rrezitja e prapanicës më shton energjinë në maksimum - Gazeta Express

Fun

Gazeta Express

28/11/2019 22:52

Çudit kjo grua, rrezitja e prapanicës më shton energjinë në maksimum

Fun

Gazeta Express

28/11/2019 22:52

Një postim në Instagram u bë viral, pasi një grua me emrin Meagan pretendoi se rrezitja e prapanicës ndihmoi për të rritur nivelin e saj të energjisë dhe të flinte më mirë.

Një postim në Instagram u bë viral, pasi një grua me emrin Meagan pretendoi se rrezitja e prapanicës ndihmoi për të rritur nivelin e saj të energjisë dhe të flinte më mirë.

Përdoruesit e rrjeteve sociale kanë mbetur të shokuar pasi postimi i një gruaje në lidhje me praktikën pak të njohur u bë virale, transmeton lajmi.net.

Banorja e Kalifornisë shpjegon se ajo fillon çdo ditë me pesë minuta ekspozim të e perineumit (prapanicës) së saj ndaj diellit, dhe pretendon se e lë atë tejet energjike.

Ajo gjithashtu tha se e ka përmirësuar në mënyrë drastike gjumin e saj nga kjo.

Ekspertët po bëjnë thirrje që të mos e përsërisin praktikën e Meagan.