Çudi, Vildanja shfaqet e veshur - Gazeta Express

Çudi, Vildanja shfaqet e veshur

Rozë

Gazeta Express

29/05/2020 0:36

Modelja kosovare Vildane Zeneli është paraqitur pas një kohe të gjatë me disa foto në Instagram

Vildane Zeneli nuk është shumë aktive në rrjetet sociale por zakonisht kur poston ajo poston foto seksi.

Por, kësaj radhe Vildanja është parë e veshur dhe me një shishe verë në dorën e saj.

Ndryshe Vildanja ka qenë shumë pak aktive gjatë pandemisë së koronavirusit. /GazetaExpress/