Cruz duket bukur në Madrid - Gazeta Express
string(26) "cruz-duket-bukur-ne-madrid"

Cruz duket bukur në Madrid

Yjet

Gazeta Express

27/10/2022 20:52

Penelope Cruz, (48) është paraqitur tepër provokative me një fustan të shkurtër teksa ka bërë foto para L’immensita në Madrid

Ajo është e njohur për stilin e saj tepër me shije.

Penelope Cruz ka bërë një paraqitje tepër të bukur në një kostum të Channel, teksa ka marrë pjesë në eventin e L’immensita në Madrid që është mbajtur sonte.

Aktorja (48) ka treguar figurën e saj plot stil në një xhaketë me xixa dhe një fund të shkurtër në ngjarjen më të madhe të filmit që mbahet në Spanjë. /GazetaExpress/