Cristiano Ronaldo starton për Man United në Champions League - Gazeta Express

Futboll

Gazeta Express

14/09/2021 18:36

Cristiano Ronaldo starton për Man United në Champions League

Futboll

Gazeta Express

14/09/2021 18:36

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Young Boys dhe Manchester United.

Young Boys:

Lexo Edhe:

Man United:

Ronaldo pasi debutoi me dy gola në Premierligën në etapën e dytë me Djajtë e Kuq, sonte do të debutojë edhe në Ligën e Kampionëve.

Ai regjistron tashmë 55 paraqitje, ka shënuar 16 gola. /Gazeta Express/