Cristiano Ronaldo i shënon Francës dhe e kalon Portugalinë në epërsi - Gazeta Express

Euro2020

Gazeta Express

23/06/2021 21:33

Me i fundit

Cristiano Ronaldo i shënon Francës dhe e kalon Portugalinë në epërsi

Euro2020

Gazeta Express

23/06/2021 21:33

Portugalia e ka gjetur golin e epërsisë kundër Francës.

Në minutën e 30-të, Cristiano Ronaldo ka shënuar nga pika e bardhë, për ta kaluar në epërsi Portugalinë.

Ky është goli i katërt në Euro 2020 për CR7 dhe i 108 në karrierë me Portugalinë, raporton Gazeta Express.