Coutinho në stol bashkë me Odriozolën, formacionet zyrtare Bayern – Schalke 04 - Gazeta Express

Sport

Gazeta Express

25/01/2020 17:37

Coutinho në stol bashkë me Odriozolën, formacionet zyrtare Bayern – Schalke 04

Sport

Gazeta Express

25/01/2020 17:37

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes FC Bayern München dhe Schalke 04.

Për vendasit, që synojnë ngrijën në renditjen e Bundesligës, pasi gjenden në pozitën e tretë me katër pikë prapa liderit, Leipzig – startojnë Perisic, Lewandowski e Muller në sulm, derisa janë lënë në stol Philippe Coutinho dhe ardhja e re, Alvaro Odriozola, raporton Gazeta Express.

Bayern München:

Schalke 04: