Cllevio pretendon se e di arsyen pse stresi ka hyrë në Big Brother VIP Kosova - Gazeta Express
string(77) "cllevio-pretendon-se-e-di-arsyen-pse-stresi-ka-hyre-ne-big-brother-vip-kosova"

Cllevio pretendon se e di arsyen pse stresi ka hyrë në Big Brother VIP Kosova

TV/Film

Gazeta Express

26/12/2022 20:44

Reperi Kleviol Ahmeti, që është shok i ngushtë prej 20 vjetësh i konkurrentit Arkimed Lushaj, i njohur si Stresi, ka komentuar hyrjen e këtij të fundit në spektakël në një intervistë për Big Talk.

“Nuk është atje ai për famë, as nuk është atje për të gjetur të dashur, atje është se i duhen 200 mijë euro. Dhe t’i marrësh 200 mijë euro nuk di se si të reagojë, s’i t’i kapë, nuk di se s’i t’i vjedhë në mënyrën artistike”, ka thënë Cllevio.

Lexo Edhe:

Cllevio nuk i ka kursyer edhe thumbat në drejtim të hip-hop artistit.

“Të bëhesh meme tani për të qeshur njerëzit nuk është mirë moj gocë. Qan robi kur të vdesë një shok, qan për buzën që është larg, që të ka ikur buza, qan ti s’e të la, jam dakord, por të qash për Andin”, shtoi ai.