Çka po “përzien” Ledri me DJ Regard - Gazeta Express

Çka po “përzien” Ledri me DJ Regard

Muzike

Gazeta Express

15/01/2021 21:59

Ledri Vula është parë sot në një fotografi me DJ-in kosovar me famë botërore, DJ Regard. Dyshja kanë shpërndarë foto të tyre në rrjetet sociale

I njohur që nga viti i tij për remikse të këngëve të ndryshme, DJ Regard është njëri prej DJ-ve më të kërkuar në Europë dhe botë.

Lexo Edhe:

DJ Regard, u bë i njohur me remiksin e këngës së Jay Sean single “Ride It”, të vitit 2008 .

Që prej asaj kohe ai ka arritur sukses ndërkombëtar derisa vitin që lamë pas ai u bë edhe një sensacion në rrjetin social TikTok.

DJ i famshëm shqiptar Regard, së fundmi ka publikuar disa foto me këngëtarin e njohur Ledri Vula

Ata shihen në shoqërinë e njëri –tjetrit, derisa nuk dihet arsye e takimit të tyre. /GazetaExpress/ T.M/