Çiljeta për motrat e vëllezërit e Fernandos: “I ati ka pasur 4 gra në jetë” - Gazeta Express
string(72) "ciljeta-per-motrat-e-vellezerit-e-fernandos-i-ati-ka-pasur-4-gra-ne-jete"

TV/Film

Gazeta Express

03/04/2024 20:23

Çiljeta për motrat e vëllezërit e Fernandos: “I ati ka pasur 4 gra në jetë”

TV/Film

Gazeta Express

03/04/2024 20:23

Si kurrë më parë Elsa dhe Çiljeta, dy konkurrente të formatit ‘Ferma VIP’ janë rrëfyer ditën e sotme për fëmijët dhe ish-partnerët e tyre.

Çiljeta ka folur për herë të parë për babain e djalit të saj. Ajo është se ai ka pasur 4 gra në jetën e tij dhe ka fëmijë të tjerë.

Lexo Edhe:

“Mezi pres t’i mbledh këtë verë motrat dhe vëllezërit e Fernandos. Do të marr një shtëpi të madhe me qera për të mbledhur të gjithë. Babai i Fernandos ka pasur 4 gra të rëndësishme në jetën e tij me të cilat ka bërë fëmijë”, ka rrëfyer Çiljeta.

View this post on Instagram

A post shared by Vizion Plus (@vizionplustv)