Cili lajm i rremë e tronditi Afrim Muçiqin - Gazeta Express
string(42) "cili-lajm-i-rreme-e-tronditi-afrim-muciqin"

Cili lajm i rremë e tronditi Afrim Muçiqin

TV/Film

Gazeta Express

23/05/2024 22:16

“Vd*q Sabri Fejzullahu …”, Afrim Muçiqi flet për lajmet e rreme në rrjetet sociale, “Kanë shkru për mu kush e martoi nja 30 herë”

Afrim Muqiqi, së fundmi ka qenë i ftuar në emisionin e pasdites në T7 “Canapé.

Lexo Edhe:

Duke folur për jeten profesionale, ai u ndal edhe tek lajmet e rreme në rrjetet sociale.

Se cilat lajme i kanë penguar dhe çfarë thotë për to e mësoni duke klikuar në linkun e mëposhtëm. /GazetaExpress/.