Cili është personi më i bukur për Arbana Osmanin?! - Gazeta Express
string(48) "cili-eshte-personi-me-i-bukur-per-arbana-osmanin"

Cili është personi më i bukur për Arbana Osmanin?!

Yjet

Gazeta Express

05/03/2024 20:50

Arbana Osmani është aktive thuajse çdo ditë në rrjetet sociale dhe ndan me ndjekësit e saj foto apo video nga përditshmëria e saj.

Ditën e sotme ajo ka hedhur një foto të mikes së saj Xhemi Shehu me mbishkrimin “A mund të jetë njeriu kaq i bukur”.

Lexo Edhe:

Nuk është hera e parë që vajzat shprehin miqësinë e ngushtë që kanë me dedikime kaq të ëmbla.