Cila është zgjedhja e Andit në mes “Për’Puthen” dhe “Big Brother” - Gazeta Express
string(60) "cila-eshte-zgjedhja-e-andit-ne-mes-perputhen-dhe-big-brother"

TV/Film

Gazeta Express

18/06/2022 0:42

Cila është zgjedhja e Andit në mes “Për’Puthen” dhe “Big Brother”

TV/Film

Gazeta Express

18/06/2022 0:42

Episoda e re e emisionit “Mirage” erdhi me materiale të shumta.

Intervista të reja me personazhe të ndryshme publike dhe të reja e fundit nga shoubizi ishin pjesë e kësaj episode, shkruan lajmi.net

Edhe Andi Artani ishte njëra nga mysafirët në këtë edicion në rubrikën “Kë Zgjedh”.

Në mes dy produksioneve atij të “Për’Puthen” dhe “Big Brother” cilin dhe pse zgjodhi Andi?

Këtë kuptojeni duke klikuar KËTU…