“Çika e ditëlindjes” – Chloe Ferry në qiellin e shtatë - Gazeta Express
string(50) "cika-e-ditelindjes-chloe-ferry-ne-qiellin-e-shtate"

“Çika e ditëlindjes” – Chloe Ferry në qiellin e shtatë

Yjet

Gazeta Express

31/08/2022 21:41

Chloe Ferry është dukur e jashtëzakonshme në ditëlindjen e saj ku është shfaqur me një stil të bukur me një minifund, teksa ka marrë dhuratë një parfum 215 funte dhe dhurata tjera

Chloe Ferry është paraqitur e lumtur me një minifund të kuq dhe dantellë të zezë teksa ka postuar disa fotografi nga festa e saj e ditëlindjes që e festoi të mërkurën (sot).

Lexo Edhe:

Ish ylli i Geordie Shore, nuk ka mundur që të ndalet së qeshuri teksa ka festuar ditëlindjen e saj të 27-të e rrethuar me balona të kuqe dhe dhurata.

Ylli i emisioneve reality është shfaqur me një figurë të dashur teksa stili i saj e bënte atë të thjeshtë dhe të bukur. /GazetaExpress/