Çifti i famshëm i telenovelave anulojnë sërish datën e martesës - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

23/11/2021 17:45

Çifti i famshëm i telenovelave anulojnë sërish datën e martesës

Rozë

Gazeta Express

23/11/2021 17:45

Pasi e shtynë njëherë, ata thanë se dasma e tyre do të ndodhë brenda vitit 2021 por as kjo nuk u realizua.

Bëhet fjalë për çiftin e famshëm të telenovelave meksikane, Gabriel Soto dhe Irina Baeva.

Lexo Edhe:

Dyshja kanë vendosur ta shtyjnë sërish dasmën dhe kjo vjen sipas tyre për shkak të angazhimeve në projektin e fundit ku interpretojnë krah njëri-tjetrit.

Irian ka shprehur keqardhjen e saj teksa tha se planet nuk kishin funksionuar deti tani.

Sipas aktores, dasma mund të bëhet në verën e vitit të ardhshëm.

Duke zbuluar edhe personazhet e tyre në serialin “Vino el amor”, aktorja tregoi se të qenit bashkë e aq më tepër si bashkëshortë, do të bëjë që ata të mos e ndjejnë shtyrjen edhe një herë tjetër, të datës së dasmës së tyre.