Çifti i dehur nga Peja rrahen mes vete, përfundojnë bashkë në Polici - Gazeta Express
string(67) "cifti-i-dehur-nga-peja-rrahen-mes-vete-perfundojne-bashke-ne-polici"

Lajme

Gazeta Express

18/05/2024 11:33

Çifti i dehur nga Peja rrahen mes vete, përfundojnë bashkë në Polici

Lajme

Gazeta Express

18/05/2024 11:33

Një çift në Pejë janë arrestuar pasi sipas policisë të dy nën ndikimin e alkoolit janë rrahur mes vete.

Në raportin 24-orësh, Policia e Kosovës njofton se me vendim të prokurorit, të dyshuarit janë dërguar në mbajtje.

Lexo Edhe:

“Pejë 17.05.2024-23:20. Raportohet se janë arrestuar një mashkull dhe një femër kosovarë (burrë e grua), pasi që të njëjtit nën ndikim të alkoolit janë rrahur mes veti. Me vendim të prokurorit të dyshuarit dërgohen në mbajtje”, njofton Policia e Kosovës.