Christina si çik e re në fotot e fundit - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

09/08/2020 22:30

Christina si çik e re në fotot e fundit

Rozë

Gazeta Express

09/08/2020 22:30

Christina Aguilera është dukur tepër seksi në fotot e saj të fundit afër një pishine derisa ka pranuar se kënga e re e Cardi B ka bërë që edhe ajo “të njohët e njëjtë”

Kënga e re e reperës WAP bashkë me reperen Megan Thee Stallion ka filluar të kritikohet për shkak të lirikës së saj provokative dhe eksplicite.

Por, Christina Aguilera ndihet emocionalisht fortë për këngën me mesazhe seksuale derisa ka bërë poza seksi e të nxehta në pishinën e saj.

“WAP me bën të ndihem pak a shumë në këtë mënyrë”, ka shkruar këngëtarja 39 vjeçare derisa ka bërë një selfie dhe e ka postuar në Instagramin e saj para shtatë milionë ndjekësve. /GazetaExpress/