Christina Aguilera bënë një superparaqitje për Walt Disney - Gazeta Express
string(58) "christina-aguilera-bene-nje-superparaqitje-per-walt-disney"

Muzike

Gazeta Express

01/10/2021 19:49

Christina Aguilera bënë një superparaqitje për Walt Disney

Muzike

Gazeta Express

01/10/2021 19:49

Christina Aguilera është dukur e jashtëzakonshme e veshur me një xhaketë të zezë me një zemër në mes derisa ka kënduar në Magic Kingdom për 50 vjetorin e Walt Disney World

Ajo është e njohur si njëra prej artistëve që ka shitur me se shumti muzikë.

Lexo Edhe:

Christina Aguilera është dukur e jashtëzakonshme në Kështjellën e Cinderellas në “Magic Kingdom” gjatë përvjetorit të 50 të Walt Disney World, që u shënua në Lake Buena Vista të Floridas.

Këngëtarja 40 vjeçare është dukur bukur dhe ka përformuar në nota të larta gjatë kësaj mbrëmje. /GazetaExpress/