Chopra mahnit me fotot e reja - Gazeta Express

Chopra mahnit me fotot e reja

Yjet

Gazeta Express

02/08/2021 19:56

Priyanka Chopra ka mahnitur me fotot e saj të reja derisa është shpallur ambasadore e firmës Bulgari…për të cilën gjë ajo e ka lavdëruar këtë firmë edhe në rrjetet sociale

Aktorja që ka fituar disa çmime është e njohur edhe në botën e misave.

Lexo Edhe:

Priyanka Chopra thjesht ka mahnitur me fotosesionin e saj si ambasadore e Bulgari derisa fotot e saj i ka postuar në Instagram. Aktorja 39 vjeçare – e cila është e martuar me pop yllin Nick Honas – ka treguar arsyen kryesore pse ka pranuar ofertën nga kompania e njohur italiane dhe arsyeja është se ata dhënë donacione të shumta për organizatën joqeveritare “Save The Children”. /GazetaExpress/