Chloe Veitch shfaqet “e nxehtë” në Dubai - Gazeta Express

Yjet

Gazeta Express

19/02/2021 22:02

Chloe Veitch shfaqet “e nxehtë” në Dubai

Yjet

Gazeta Express

19/02/2021 22:02

Ylli i “Too Hot To Handle”, Chloe Veitch ka treguar këmbët e saj seksi derisa është shfaqur me bikine në një plazh të Dubait.

Ajo i është bashkuar një legjioni të yjeve që kanë dalë nga “reality show” për të pushuar në Dubai, një gjë që po kritikohet kur ato po kthehen në Britani.

Ylli i “Too Hot To Handle”, Chloe Veitch nuk është dukur e shqetësuar opër këtë dhe ka treguar asetet e saj nga shtëpia ku po pushon në Emiratet e Bashkuara.

Bukuroshja e lindur në Essex është dukur e jashtëzakonshme – derisa është parë duke marrë ngjyrë në bikine në plazh. /GazetaExpress/