Chloe Meadows, kështu nuk e keni parë - Gazeta Express
string(36) "chloe-meadows-keshtu-nuk-e-keni-pare"

Yjet

Gazeta Express

24/10/2022 19:59

Chloe Meadows, kështu nuk e keni parë

Yjet

Gazeta Express

24/10/2022 19:59

Ylli i Towie, Chloe Meadows ka treguar trupin e saj të jashtëzakonshëm në bikine teksa ka filluar pushimet e saj

Chloe Meadows ka treguar asetet e saj të jashtëzakonshme në bikine teksa ka shijuar rrezet e diellit në ishullin e Balit.

Ylli i Towie (30) ka pozuar tepër e nxehtë për ndjekësit e saj në Instagram me një palë bikine me ngjyrë neoni të verdhë të përzier me ngjyrë të bardhë.

Ylli i televizionit është shfaqur si një biondinë e nxehtë teksa si aksesorë ka pasur vetëm një zinxhir ari dhe një palë syze. /GazetaExpress/