Chloe Ferryt i dështon prapë fotoshopi - Gazeta Express
string(38) "chloe-ferryt-i-deshton-prape-fotoshopi"

Chloe Ferryt i dështon prapë fotoshopi

Yjet

Gazeta Express

05/05/2022 21:00

Chloe Ferry ka treguar asetet e saj të famshme në bikine të masës së vogël në një palë fotografi të reja pasi që fansat e akuzuan atë për një dështim tjetër të fotoshopit

Ajo është akuzuar për fotoshop në fotografitë e saj javëve të fundit.

Lexo Edhe:

Tani, Chloe Ferry e ka heq dramën dhe ka postuar një fotografi të re duke treguar të pasmet e saj.

Në postimin e saj, ylli 26 vjeç e shpalli një “bukuroshe të shëndoshë” teksa tregoj fundshpinën e saj para kamerës. /GazetaExpress/