Chloe Ferry vjen edhe me disa foto, pasi fansat e kritikuan për fotoshop - Gazeta Express
string(71) "chloe-ferry-vjen-edhe-me-disa-foto-pasi-fansat-e-kritikuan-per-fotoshop"

Yjet

Gazeta Express

09/05/2022 22:42

Chloe Ferry vjen edhe me disa foto, pasi fansat e kritikuan për fotoshop

Yjet

Gazeta Express

09/05/2022 22:42

Chloe Ferry ka treguar gjoksin e saj dhe belin e hollë në bikine të gjelbra – pasi fansat e akuzuan atë për një tjetër dështim të fotoshopit

Ajo është kritikuar shumë nga fansat e saj javëve të fundit për dështim në përdorimin e fotoshop.

Lexo Edhe:

Chloe Ferry nuk është marrë shumë më këto komente por ka shpërndarë një seri të mahnitshme të fotove në bikine të gjelbra, teksa është në Spanjë për punë.

Ylli i emisioneve reality është dukur sensacionale teksa tregon belin e saj të hollë me bikine të gjelbra. /GazetaExpress/