Chloe Ferry përsëri kritikohet nga fansat - Gazeta Express
string(41) "chloe-ferry-perseri-kritikohet-nga-fansat"

Chloe Ferry përsëri kritikohet nga fansat

Yjet

Gazeta Express

14/06/2022 21:07

“E tëra ka të bëjë me operacionet”

Kështu është kritikuar nga fansat për humbjen e peshës Chloe Ferry të cilën e ka bërë me anë të një plani ndihmës – pavarësisht procedurave dhe historisë së saj të kozmetikës.

Lexo Edhe:

Chloe Ferry përsëri është vënë në fokus të kritikave të ndjekësve të saj pasi ajo bëri një postim në Instagram duke dhënë detale për humbjen e peshës dhe ndihmës për dobësim.

Ylli i Geordie Shore (26), zgjodhi Instagramin për ta shpjeguar planin e saj të ushqim 10 ditor me Herbalife bashkë me disa fotografi për ndryshimet në trup.

Pavarësisht se ajo ju thotë fansave që “ka ndryshuar stilin e jetës” dhe ka adaptuar planin e Herbalife që i ka ndihmuar për të humbur peshë, shumë ndjekës të Chloe ishin të shpejt për t’i thënë asaj se dukja e saj “ka të bëjë më shumë me operacionet” e jo për shkak të dietës. /GazetaExpress/