Chloe Ferry ikë nga karantina, shfaqet seksi në plazh - Gazeta Express

Chloe Ferry ikë nga karantina, shfaqet seksi në plazh

Gazeta Express

23/06/2020 19:42

Chloe Ferry ka treguar belin e saj të hollë dhe gjoksin bombastik derisa është shfaqur seksi në plazh.

Ajo ka thënë me krenari që ka hequr 12 kg me ushtrime vetëm gjatë pandemisë.

Këto forma Chloe Ferry i ka treguar këto forma në plazhin e Newcastle të martën.

Ylli i Geordie Shore (24) është dukur bukur derisa kohëve të fundit është parë vazhdimisht duke bërë fitnes në kushte shtëpie. /GazetaExpress/