Chloe Ferry humbet peshë, tregon sa seksi është - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

19/03/2020 19:25

Chloe Ferry humbet peshë, tregon sa seksi është

Rozë

Gazeta Express

19/03/2020 19:25

Chloe Ferry është zhveshur në të brendshme për të treguar format e saj të reja, pasi që ylli i televizionit ka treguar se ajo ka “humbur shumë peshë” që nga viti i kaluar

Chloe Ferry është zhveshur këtë të enjte në mëngjes, derisa i ka treguar fansave të saj linjat e saj të trupit dhe sa shumë është transformuar ajo nga viti i kaluar.

Ylli 24 vjeçar ka qenë e veshur në të brendshme kurse ka thënë se në 12 muajt e fundit ka mbajtur një dietë strikte për të humbur peshë.

“Pra, fansa, tani vetëm po shikoj në kujtimet e mia në Snapchat para një viti dhe po e shikoj vetën sot sa kam humbur peshë. Shikoni edhe vet”, ka thënë ajo në këtë video. /GazetaExpress/