Chloe Ferry e tepron, tregon më shumë së duhet gjoksin - Gazeta Express
string(53) "chloe-ferry-e-tepron-tregon-me-shume-se-duhet-gjoksin"

Yjet

Gazeta Express

04/05/2022 23:19

Chloe Ferry e tepron, tregon më shumë së duhet gjoksin

Yjet

Gazeta Express

04/05/2022 23:19

Chloe Ferry ka treguar më shumë se duhet gjoksin e saj teksa është shfaqur me bikine dhe një kapelë gjigante teksa po shijon pushimet në Spanjë.

Ajo është larguar nga Newcastle për të shijuar pak më shumë pushimet e saj në brigjet spanjolle.

Lexo Edhe:

Chlie Ferry e ka shijuar kohën me diell të mërkurën teksa është parë duke u relaksuar në pishinën e hotelit të saj.

26 vjeçarja ka treguar trupin e saj dhe asetet e kolme teksa ka treguar më shumë se duhet në bikinet e saj të zeza. /GazetaExpress/